S0ltan TV

S0ltan TV

Haydi, Sende Bize Katıl!

14:27

messenger_opener

Web Sitesi

Web siteniz yeterli trafik elde ettiğinde, artık para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Womplay

Son zamanlarda, oyun endüstrisinde kripto para birimi altında yatan blok zinciri teknolojisinin kullanımı önemli ölçüde artmıştır. CryptoKitties'in anında elde ettiği başarıyla başlayarak, birçok blok zinciri tabanlı oyun ortaya çıkmıştır.

dijital ürün 

Dijital ürünler, internet üzerinden satışı yapılan ürünlerdir. Temel olarak, sadece dijital olarak var olan, zaman ve mekân kavramını yıkan, internete bağlanılabilen ve fiziksel formu olmayan ürünler olarak tanımlanabilir.

Shop

Ürünlerin oluşturulması ve satın alınmasıyla ilgili olarak, envanter veya nakliye konusundan endişe duymadan işlem yapabilirsiniz.

Affiliate-Marketing

Uyurken internetten para kazanmak mümkün olabilir mi? Size bunun affiliate marketing ile gerçekleşebileceğini söylesek nasıl olurdu?

Freecash

WowApp, ücretsiz ve benzersiz bir topluluk olan, ödüller kazanmanıza ve iyilik yapmanıza imkan tanıyan bir platformdur. WowApp'te günlük Evrensel Temel Gelir (UBI) alırsınız ve ayrıca ücretsiz etkinlikleriniz için ödüllendirilirsiniz.

Anket

Eğer düzenli olarak anketlere katılırsanız, sağlayıcı ve ay başına kazanç ortalama 25 lira civarında olacaktır. Bu nedenle mümkün olduğunca çok sayıda sağlayıcıya başvurmanız önerilir. Böylece anket sayısı da artacak ve ayda 200-300 lira kazanmanız mümkün olacaktır.

E-Kitap

Para kazanmak için elektronik kitap satışı yapmak.