S0ltan TV

S0ltan TV

Haydi, Sende Bize Katıl!

14:27

messenger_opener

Soltangroup by Soltan

Creative Commons Atıf 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.

https://soltangaming.com/ adresindeki çalışmaya dayanmaktadır.

Bu lisansın ötesindeki izinler https://soltangaming.com/lisanslar/ adresinden alınabilir.

Atıf 4.0 Uluslararası (CC BY 4.0)

This is a human-readable summary of (and not a substitute for) the license. Yasal Uyarı.

Question icon

Bunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaş — eseri her ortam veya formatta kopyalayabilir ve yeniden dağıtabilirsiniz. Uyarla — karıştır, aktar ve mevcut eserin üzerine inşa et her türlü amaç için, ticari amaç da dahil Bu lisans Özgür Kültürel Çalışmalar için geçerlidir. Lisans şartlarını yerine getirdiğiniz sürece, lisans sahibi bu özgürlükleri (belirtilen hakları) iptal edemez.

Question icon

Uyarılar:

Kamu malı malzeme statüsü var ise ya da kullanımınız istisnalar veya kısıtlar kapsamında izin verilen bir durum ise lisansa uymak zorunda değilsiniz. Garanti verilmez. Lisans kullanım amacınıza uygun tüm izinleri sağlamayabilir. Mesela, tanınırlık, gizlilik veya manevi haklar gibi haklar kullanıma sınır getirebilir.

Question icon

Aşağıdaki şartlar altında:

Atıf — uygun referans vermeli, lisansa bağlantı sağlamalı ve değişiklik yapıldıysa bilgi vermelisiniz. Bunları uygun bir şekilde yerine getirebilirsiniz fakat bu, lisans sahibinin sizi ve kullanım şeklinizi onayladığını göstermez.  Ek sınırlamalar yoktur — Lisansın sağladığı izinlerin kullanımını kanunen kısıtlayacak yasal koşullar ya da teknolojik önlemler uygulayamazsınız.