S0ltan TV

S0ltan TV

Haydi, Sende Bize Katıl!

14:27

messenger_opener

Anket

Çevrimiçi anketlerle para kazanın

 6 çevrimiçi anket işi var.  Okuyorsun, ek iş için fazla zamanın yok ama yine de harçlığını kazanmak mı istiyorsun? O zaman pazar araştırması işleri çözümdür. Çok çeşitli konularda çevrimiçi anketler doldurun ve tamamlanan her anket için para kazanın. En iyi yanı, her zamankinden daha esnek olabilmenizdir! Ücretli çevrimiçi anketler öğrenciler için çok uygundur ve cüzdanınızı biraz doldurmak için hoş bir alternatif sunar!    Neden çevrimiçi anketlerle para kazanıyorsunuz? Anketlerle para kazanmak - çok kolay! Şirketler müşterilerinin görüşlerine çok değer verdiğinden, pazar araştırması işleri hemen hemen her şirket tarafından sunulmaktadır. Bu, ne tür soruları yanıtlamak istediğinize kendiniz karar verebileceğiniz anlamına gelir. Çevrimiçi anketleri tamamlayarak şirketlerin pazarlarını daha iyi anlamalarına yardımcı oluyorsunuz.

En iyi tarafı, çalışma saatlerinizi son derece esnek bir şekilde düzenleyebilmeniz ve hatta nerede çalışmak istediğinize bireysel olarak karar verebilmenizdir. Evde, trende veya bir kafede - her zaman para kazanma imkanınız vardır! İlgi alanlarınıza göre özelleştirilebilen birçok farklı ortağımız, MOBROG gibi ücretli anketler sunmaktadır. Peki, ne bekliyorsunuz? Hemen kaydolun ve çevrimiçi anket işinize başlayın!

Meinungsplatz

E-posta adresinizle ücretsiz kayıt olduktan sonra hemen başlayabilir ve profilinizi tamamlayabilirsiniz. Bu, doğru anketlere hızlı bir şekilde atanabilmeniz için gereklidir. Fikir alanı ödülü, kullanıcı hesabınıza Euro olarak ödenecektir. Meinungsplatz, anketlere davetiyeleri e-posta veya sizin izninizle SMS yoluyla da göndermektedir. Davetiyelerin avantajı, anketin süresini ve kazancınızı anında görebilmenizdir. Katılımcı sayısı sınırlı olduğu için burada hızlı olmanız önemlidir. Aynı gün tamamlamak en iyisidir.

Marketagent

'Çevrimiçi pazar araştırmasında geniş deneyime sahip son derece başarılı bir panel, çok sayıda anket davetine sahip, Android ve iOS için bir anket uygulaması, güvenilir ödeme yöntemleri olan PayPal veya banka havalesi, anketlerle ek puanlar kazanma imkanı, 12.000'den fazla hayrana sahip çok aktif bir sosyal medya ekibi ve etkileyici bir destek.'

EntscheiderClub

Yarının ürünlerini şekillendirmeye ve en son trendleri belirlemeye yardımcı olun. Fikrinizle gelir elde edin! Çevrimiçi para kazanın İsterseniz bonus bağışlayın Gerçekten. Güvenli. Taahhütsüz! Ücretsiz ve katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Tam gizlilik ve güvenlik sağlanmaktadır.