S0ltan TV

S0ltan TV

Haydi, Sende Bize Katıl!

14:27

messenger_opener

WowApp

Teklifimiz

WowApp, ÜCRETSİZ ve benzersiz bir topluluk olan, ödüller kazanmanıza ve iyilik yapmanıza izin veren bir platformdur. WowApp ile günlük olarak Evrensel Temel Gelir (UBI) elde edebilir ve normalde ücretsiz olarak gerçekleştirdiğiniz etkinlikler için ödüllendirilirsiniz. Bu etkinlikler çevrimiçi alışveriş yapmak, oyun oynamak, anketleri tamamlamak, uluslararası aramalar yapmak ve bir mağaza için kredi satın almak gibi faaliyetleri içermektedir.

Nasıl ödül alınır? Nasıl paylaşılır? WowApp, günlük etkinliklerinizle ödül kazanmanız ve iyilik yapmanız için size altı farklı yöntem sunar.

UBI

Her gün WowCoins şeklinde dijital para alıyorsunuz! İstenmezse, UBI'niz pota geri döner - WowApp topluluğunun ortak fonu.

DÜKKAN

Üyelerimiz dünya çapında 10.000'den fazla çevrimiçi mağazada 42 milyon ürün arasından seçim yapabilir.

KONUŞMAK

WowApp üyeleri, WowApp dışında mobil ve sabit hat aramalarını en düşük ücretlerle kolayca yapabilir. Her ücretli arama WowCoins ile ödüllendirilir ve aynı zamanda iyi iş çıkarırsınız.

1

ANINDA KAZANÇLAR

Video izlemek, bir uygulama yüklemek, bir oyunda belirli bir seviyeye ulaşmak ve daha pek çok şey gibi eğlenceli ve ilginç aktiviteler izleyerek gerçek para kazanın ve anında iyilik yapın.

2

OYUNLAR

WowApp'de üyeler yüzlerce eğlenceli oyun oynayabilir, para kazanabilir ve eğlenirken iyilik yapabilir. Herkes için bir oyun kategorisi vardır: Aksiyon, Macera, Savunma ve Strateji, Spor ve Yarış ve daha fazlası.

3

MAĞAZA KREDİSİ

store.wowapp.com'daki bir mağazaya sipariş verin ve aynı mağaza için çekebileceğiniz veya çekebileceğiniz WowCoin'leri alın.

Haydi, Sende Katıl!

Multiple styles, attractive designs and innovative solutions for an exclusive website. Because we care about your best results. Try it right now!