S0ltan TV

S0ltan TV

Haydi, Sende Bize Katıl!

14:27

messenger_opener

Youtube

Youtube nedir

Youtube, esas itibariyle kullanıcılarına videolarını yükleme ve diğer kullanıcıların yüklemiş olduğu videoları izleme imkânı sunan bir sosyal ağdır. Ayrıca, (telif hakkı ihlali taşımayan) her video YouTube platformuna yüklenebilmektedir.

Youtube'nun amacı, kullanıcıların interaktif bir şekilde videolarını yüklemelerine ve paylaşmalarına olanak tanımaktır. Dünya çapında milyonlarca kişinin ilgi gösterdiği bu platform, bu hedefine büyük ölçüde ulaşmış görünmektedir. Youtube'da herkes farklı amaçlar ve motivasyonlarla yer almaktadır. Youtube algoritması, bu amaçları optimize etme konusunda oldukça başarılıdır. Özellikle kanal sahipleri için Youtube istatistikleri büyük önem taşımaktadır. Her kanal sahibi, yüklediği videoların ardından söz konusu sayısal verileri takip etmektedir. Çünkü tüm etkileşimler, bu rakamlara doğrudan yansımaktadır. Kanalı izleyen kişilerin kaldıkları süreler, lokasyonları, cinsiyetleri ve yaş bilgileri istatistiklerde yer almaktadır. Kanal sahipleri, bu istatistikler sayesinde daha sonraki videoları için daha doğru analizler yapma imkanı bulmaktadır.

S0ltan TV Youtube

Youtube

S0LTAN TV 2020 yılında kurulmuştur. lk olarak mobil oyunları ile Youtube'a videolar yükleyen S0LTAN TV şimdilerde PC/PLAYSTATİON ile oynadığı korku ,gerilim ,aksiyon, açık dünya ,macera oyunlarını siz oyunseverlerinıaktrizin

oyun keyifi

Videomuz küfürsüz olup, her kitleye uygun şekilde çekilmiştir ve sergilenmektedir.

kaliteli videolar

Oyun videolarımız yüksek çözünürlükte - 4K 60 FPS kalitesine kadar mevcuttur.

S0ltan TV Abonelik

Özel Emojiler

S0ltan TV Özel emojilerine erişim sağlanır.

Sosyal Medyada takip ve yorum yapılır.

S0ltan TV tarafından sosyal medyada takip ve yorum yapılır. (Instagram ve TikTok)

YouTube'de takipe alınır.

Kanalınız Anasayfada EKİP grubuna dahil edilir.Videolarınız S0ltan TV tarafından beğenilir

Discord Grubumuza ve Ekibe erişim sağlanır.

Ekiple tanışma ve birlikte oyun Video çekimleri yapılır. Haydi! Sende bize katıl.