S0ltan TV

S0ltan TV

Haydi, Sende Bize Katıl!

14:27

messenger_opener

Soltan Power

Fitness ve Müzik tasarim.

Güc

"Güç, kasların dirence karşı koyabilme yeteneğidir. Gücünüzü geliştirmek isterseniz, burada farklı öncelikler belirleyebilirsiniz. Örneğin, maksimum güç, belirli bir egzersizde uygulayabileceğiniz en yüksek güç seviyesidir."

Motivasyon

"Motivasyon" kavramı nedir? Belirli bir hedefe ulaşmak için seçilen belirli bir eylem tarzıdır ve bu durum, bir kişinin davranışını yön ve yoğunluk açısından devam ettirmesine neden olur.

istek

Karar vermek veya ısrar etmek, görünen ile görünmeyen arasındaki en ince ama en belirgin sınırdır. Eğer konunun temelinden sapılmadan istenen bir ürün veya amaç elde edilmek isteniyorsa, karşıdaki kişide isteğin gerçekleşmesine yardımcı olma hissi uyandırac

Beslenme

Bu nedenle, vücuda yeterli enerji ve gerekli besinleri sağlayan bir diyetin önemi büyüktür. Özellikle kas inşası için aşağıdaki besinlere ihtiyaç duyulmaktadır: Proteinler, kas hücrelerinin temel yapı taşı olan amino asitleri içermektedir.

Zaman

Tüm vücut egzersizi ile, yeni uyaranlar oluşturmak mantıklı olmadan önce tüm kaslar yeterince yenilenmelidir. Antrenman günleri arasına en az bir dinlenme günü eklenmelidir. Bireysel kas gruplarının hedefli bir şekilde çalıştırıldığı split antrenmanlarda otomatik molalar verilir.

Müziklerimiz

Gücünüzü müziğimizle hissedin