S0ltan TV

S0ltan TV

Haydi, Sende Bize Katıl!

14:27

messenger_opener

Resident Evil 6

Playlists

Aciklama

 Resident Evil 6 oyununda aksiyon dolu bir hayatta kalma mücadelesi verecek ve iç içe girmiş olan 4 farklı hikayenin tadını çıkaracaksınız. Dünyayı etkisi altına alan C-Visürüs ile mücadele ederken bir takım olmayı başarmaya çalışacak ve zorlu düşmanlara karşı savaşarak yaşamınızı garanti altına almaya çalışacaksınız.

Özellikler

Çapraz Oyun - Nasıl hikayeler iç içe geçmişse, aksiyon da öyledir - karakterlerin hikayelerinin kesiştiği kilit nokta noktaları, iki karakterin eylemlerini birleştirir ve yepyeni çapraz oyun mekaniği, en fazla dört oyuncunun birlikte korkuyu deneyimlemesine izin verir. internet üzerinden. Solo veya Co-op - Resident Evil 6, hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olarak tek oyunculu ve eşli oyun özelliklerine sahiptir (ancak Ada Wong'un kampanyası yalnızca tek oyunculu modda oynanabilir).

Küresel ölçekte korku – artık belirli bir alanla sınırlı değil, C virüsünün patlak vermesi şimdi dünyaya korku ve terör yayıyor. Şimdiye kadarki en kapsamlı Resident Evil oyunu - dört farklı, iç içe geçmiş kampanya ile korkuyu yaşayın.

Videolar

Bölüm 1-6

Resident Evil 6 Bölüm 1

Resident Evil 6 Bölüm 2

Resident Evil 6 Bölüm 3

Resident Evil 6 Bölüm 4

Resident Evil 6 Bölüm 5

Resident Evil 6 Bölüm 6

Resident Evil 6 Bölüm 7

Resident Evil 6 Bölüm 8